ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣଙ୍କୁ ଆଉ ବେଶୀଦିନ ଅପେକ୍ଷା କରାଇବୁନି, ଅଯୋଧ୍ୟାରୁ ମଥୁରା ଆଡ଼କୁ ଯିବୁ : ଯୋଗୀ

ମୁମ୍ବାଇ: ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଗସ୍ତରେ ଥିବା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଜନସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ସେ ଉତ୍ତର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ମୁମ୍ବାଇର ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ନିକମଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଏକ ସାଧାରଣ ସଭା କରିଥିଲେ। ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଯେଉଁ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ତାହା ମହାରାଷ୍ଟ୍ର, ମୁମ୍ବାଇରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ।

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁମାନେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଶାସନ କରିବେ ସେମାନେ ରାମ ଭକ୍ତ ହେବେ। ଉଜ୍ଜ୍ୱଲ ନିକମ ମଧ୍ୟ ଦେଶପ୍ରେମୀ ଭାବରେ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ଆସିଛନ୍ତି । ଉଜ୍ଜ୍ୱଲ ନିକମଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରି ବିରୋଧୀ କସାଇ କସାବର ମହିମା ମଣ୍ଡନ କରୁଛନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ଭାରତର ପୁତ୍ରମାନଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ନିଜ ଜୀବନକୁ ବାଜି ଲଗାଇଥିଲେ, ସେମାନେ ଆଜି ଆମ ସହିତ ଅଛନ୍ତି, ଏବେ ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ କାହାର ସାହସ ନାହିଁ।

ସେହିପରି ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଧୁଲେରେ ଏକ ଜନସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ସିଏମ ଯୋଗୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ କଂଗ୍ରେସ ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ତାଙ୍କ ସରକାର ଆସିବ ତେବେ ସେ ରାମ ମନ୍ଦିର ଧୋଇଦେବେ । ପ୍ରକୃତ କଥା ହେଉଛି, ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶବାସୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଶ୍ରୀ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦେଦେ ନାହିଁ ।

 

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର