/* */

ଆଜି ରାତି ସୁଦ୍ଧା ଘୋଷଣା ହୋଇପାରେ ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସର ନୂଆ ମୁଖିଆଙ୍କ ନାମ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କିଏ ହେବ ସେ ନେଇ ଆଜି ଘୋଷଣା ହୋଇପାରେ | ଲଗାତାର କିଛି ଦିନ ଧରି ପଞ୍ଜାବ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂ ଓ ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା କନ୍ଦଳ ଆଜି ଅବସାନ ହୋଇପାରେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସର ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ହରିଶ ରାୱତଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କ୍ୟାପଟେନ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂ ଆଜି ପ୍ରାୟ ଦେଢ଼ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି | ବୈଠକ ପରେ ହରିଶ ରାୱତ କହିଛନ୍ତି ଯେ କ୍ୟାପଟେନ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂ ହାଇକମାଣ୍ଡଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୋଲି ଦୋହରାଇଛନ୍ତି।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁ ଆଜି ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଥିବାରୁ ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତିଙ୍କ ନାମ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା କିମ୍ବା ଆସନ୍ତାକାଲି ଘୋଷଣା କରାଯିବ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି । କ୍ୟାପଟେନ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ପରେ ହରିଶ ରାୱତ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଇଛନ୍ତି |

ଆଜି ପାର୍ଟି ହାଇକମାଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ପରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କୁ କଂଗ୍ରେସ ମୁଖ୍ୟ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରାଯାଇପାରେ। ଆଲୋଚନା ପରେ ହରିଶ ରାୱତ କହିଛନ୍ତି ଯେ କ୍ୟାପଟେନ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂ ଆଲୋଚନା ସମୟରେ ତାଙ୍କର କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଜୋର ଦେଇଥିଲେ | ମୁଁ ଏଗୁଡିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଛି ଏବଂ ପାର୍ଟି ହାଇ କମାଣ୍ଡକୁ ଜଣାଇବି | କ୍ୟାପଟେନ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଏବଂ ଦଳ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣ କରିବ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର