ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କୁ ଟୁଇଟର୍‌ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ: କେବେ ରାଜନୀତି ଛାଡୁଛନ୍ତି

0

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଳ ଗାନ୍ଧୀ ଆମେଥି ଆସନରୁ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ହାରିବା ପରେ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଟୁଇଟର୍‌ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ପଞ୍ଜାବ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କୁ ଆପଣା କଥା ରଖି ଇସ୍ତଫା ଦେବାକୁ କହିଛନ୍ତି।

ଗୁରୁବାର ଦିନ ରାହୁଳ ଗାନ୍ଧୀ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀଙ୍କ ଠାରୁ ପରାସ୍ତ ହେଉଥିବା କଥା ଟ୍ରେଣ୍ଡ୍‌ରୁ ଜଣାପଡ଼ିବା ପରେ ବହୁସଂଖ୍ୟକ ଟୁଇଟର୍‌ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ।

ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ହେବ କଂଗ୍ରେସର ଦୁର୍ଗ ପାଲିଟି ଥିବା ଆମେଥି ଆସନରେ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ ରାହୁଳ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ କଡ଼ା ମୁକାବିଲା କରିବା ଦାବିକୁ ଏପ୍ରିଲ୍‌ ମାସରେ ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଯଦି ଆମେଥିରେ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଳ ଗାନ୍ଧୀ ହାରନ୍ତି, ତେବେ ସେ ଇସ୍ତଫା ଦେବେ ବୋଲି ନିୟମ କରିଥିଲେ। ଅନେକ ଟୁଇଟର୍‌ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଏ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରାଇଦେଇଥିଲେ।

ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ ବିଜୟ ଧାରାରେ ଆଗେଇ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଟୁଇଟର୍‌ରେ ଲେଖିଲେ: ଆମେଥିରେ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ ୨୮୦୦୦ ଭୋଟ୍‌ରେ ଆଗାଉ ଥିବାରୁ… ଭାରତୀୟ ରାଜନୀତି ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ସେବାକୁ ମନେ ପକାଇବ।

ରାହୁଳ ଗାନ୍ଧୀ ପରାସ୍ତ ହେବା ପରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଟୁଇଟର୍‌ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଲେଖିଲେ, ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁଜି ରାଜନୀତି ଛାଡ଼ିବାକୁ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ଟାଇପ୍‌ କରନ୍ତୁ, ଉତ୍ତମ ପ୍ରସ୍ତୁତି ହେବ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.