ଜାଣନ୍ତୁ ଆସନ୍ତାକାଲିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ: ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆପଣଙ୍କର ସବୁ କାମ ପୂରା ହେବ। ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ଶିକ୍ଷାରେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମନ ଲାଗିବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ବୃଷ: ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ଭୁଲି ଆଗକୁ ବଢ଼ନ୍ତୁ। କାହାରିକୁ କୌଣସି କଥା ବୁଝାଇବାରେ ଭୁଲ୍ ହୋଇପାରେ। କାରବାରରେ ନୂଆ ଚୁକ୍ତି କରିବେ।

ମିଥୁନ: ଆପଣଙ୍କ ଧୢାନ ଆଧୢାତ୍ମିକ ଦିଗରେ ଲାଗି ରହିବ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା ଲାଭପ୍ରଦ ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନେ ପାଠପଢ଼ା ନେଇ ଗମ୍ଭୀର ହେବେ।

କର୍କଟ: ସଫଳତା ହାସଲ କରିବା ଲାଗି ତତ୍ପର ରହିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ଗବେଷଣାରେ ନୂଆ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଖରୁ ଉପହାର ପାଇବେ।

ସି˚ହ: ପୂଜାପାଠରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିବ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। ସାର୍ବଜନିକ ଜୀବନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇବେ।

କନ୍ୟା: ପୁରୁଣା କଥାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଛୋଟ କଥାରେ କ୍ରୋଧ କରିବା ହେତୁ ଲୋକେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିପାରନ୍ତି। ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ।

ତୁଳା: ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ। କାମ କରିବା ଲାଗି ନୂଆ ଉପାୟ ବାହାର କରିପାରନ୍ତି। ସୁଖାଦ୍ୟ ଭୋଜନ କରିବେ।

ବିଛା: ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ବ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଖାଦ୍ୟ ପାନୀୟ ପ୍ରତି ସଜାଗ ରହନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ।

ଧନୁ: ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଦିନଟିକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ। କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା ଦ୍ବାରା କଷ୍ଟ ଦୂର ହେବ। ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନର ନୂଆ ଉତ୍ସ ମିଳିପାରେ।

ମକର: କାର୍ୟ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ରହିବେ। କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଆପଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ପଢ଼ାରେ ରୁଚି ବଢ଼ିବ।

କୁମ୍ଭ: ନିଜ କାର୍ୟ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବେ। ବରିଷ୍ଠ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ ଦାୟିତ୍ବ ଦେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଉନ୍ନତି ଯୋଗୁ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ।

ମୀନ: କ୍ୟାରିୟରରେ ନୂଆ କୀର୍ତ୍ତିମାନ ସ୍ଥାପିତ କରିବେ। ଅଫିସରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଉତ୍ତମ ତାଳମେଳ ରହିବ। ଅଚାନକ ଧନପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.