ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ: ଅନୁଭବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମତ ନେଇ କାମ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ସୁଫଳ ପାଇବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମନୋମାଳିନ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ହେବ। ‌

ବୃଷ: ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ପୂରା ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ବେପାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇପାରନ୍ତି। ରାଜନୀତିକ ଲୋକଙ୍କର ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ।

ମିଥୁନ: କୌଣସି କାମ ତରବରିଆ ଭାବେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନିଜର ବ୍ୟବହାରରେ ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ। ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିଲେ ଦୂର ଯାତ୍ରା ପରିହାର କରନ୍ତୁ।

କର୍କଟ: ଅଫିସର ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କାମର ଖୁବ୍ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ବେପାରରେ ଲାଭ ହେବ। ଲୋକେ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଖୁବ୍ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବଢ଼ିବ।

ସିଂହ: ଲାଗିରହିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ। ସମାଜରେ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ବରେ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ଘରର ମୁରବିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବ।

କନ୍ୟା: ପାରିବାରିକ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। କୌଣସି ବି କାମ ମନ ଲଗାଇ କଲେ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ପୂରା ହୋଇଯିବ। ଶିକ୍ଷକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ କିଛି ନୂଆ କୌଶଳ ଶିଖାଇବେ।

ତୁଳା: କ୍ୟାରିୟରରେ ଉନ୍ନତିର ଯୋଗ ରହିଛି। ଉପରିସ୍ଥ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ଭଲ ରଖିବାର ପ୍ରୟାସ ଫଳଦାୟକ ହେବ। କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ।

ବିଛା: କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂଆ ବିଚାର ପ୍ରୟୋଗ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ। ଆପଣଙ୍କୁ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଘରକୁ କୁଣିଆ ଆସିବେ। ଭୂସଂପତ୍ତି କିଣିବାର ଯୋଗ ଅଛି।

ଧନୁ: ବେପାର ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଶୁଭ। ନୂଆ ପ୍ରକଳ୍ପ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ।

ମକର: ବୟୋଜ୍ୟେଷ୍ଠଙ୍କ ମତ ନେଇ ବେପାର କରନ୍ତୁ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଲେ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ଼ ହେବ। ଛାତ୍ରଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ।

କୁମ୍ଭ: ବିଶେଷ କାମରେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତିର ଯୋଗ ରହିଛି। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନୂଆ ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିବ।

ମୀନ: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ବକେୟା ଅର୍ଥ ପାଇବେ। ସନ୍ତାନ ଆପଣଙ୍କ କଥାରେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ମହିଳାମାନଙ୍କର ଘରୋଇ ଦାୟିତ୍ବ ବଢ଼ିବ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର