ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ: ଅଫିସରେ ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକାର ଲାଭପ୍ରଦ ହେବ। ଲାଗି ରହିଥିବା ବିବାଦର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ। ଘରୋଇ କାମରେ ପରିବାରର ସହଯୋଗ ପାଇବେ।

ବୃଷ: ଆପଣଙ୍କ ସକାରାତ୍ମକ ବିଚାରରେ ଖୁସି ହୋଇ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଉପହାର ଦେଇପାରନ୍ତି। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ।

ମିଥୁନ: ଚାକିରି ବୃତ୍ତିରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ। ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ସାହଯ୍ୟ ପାଇବେ। ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଋଣ ନେବା ପାଇଁ ଲାଗି ରହିଥିବା ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇଯିବ।

କର୍କଟ: ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରା କରିବା ଲାଗି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଥା କହିବା ବେଳେ ଭାଷା ଠିକ୍‌ ରଖନ୍ତୁ। ଖର୍ଚ୍ଚ କମ୍‌ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ସି˚ହ: ବ୍ୟବସାୟରେ ସବୁ କିଛି ଭଲ ହେବ। ଯାହାଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ଆଶା କରିବେ ତାହା ପୂରଣ ହେବ। ସବୁ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାମାଜିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ।

କନ୍ୟା: ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟରେ କାମ ସ˚ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଧନଲାଭର ନୂଆ ଉତ୍ସ ଦୃଷ୍ଟିଗୋଚର ହେବ। ପରିବାର ସହିତ ଭଲରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧ ମଧୁର ହେବ।

ତୁଳା: ଅଫିସରେ ଆପଣ କେବଳ ନିଜ କାମରେ ମନୋଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ। ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ କାମରେ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବେ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ହେବ।

ବିଛା: ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିଶେଷ ବିଚାର ଆସିବ। ଚାକିରିଜୀବୀଙ୍କୁ ପାରିତୋଷିକ ମିଳିପାରେ। ବନ୍ଧୁ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ: ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ହେବ। ରାଜନୀତିରେ ସକ୍ରିୟ ଭୂମିକା ନିର୍ବାହ କରିବେ। ଅଚାନକ ଧନଲାଭ ହେବ। ପାରିବାରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ସଜାଡ଼ିବେ।

ମକର: କଳ୍ପନା ଶକ୍ତି ବଳରେ ଆପଣ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ। ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ହେବ। ଆପଣଙ୍କ କାମ ଦେଖି କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ପ୍ରଶ˚ସା କରିବେ। କାରବାରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।

କୁମ୍ଭ: ଠାକୁର ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ମନ୍ଦିରକୁ ଯିବେ। ମନରେ ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ସ˚ଚାର ହେବ। ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଲାଗି ଭଲ ଦିନଟିଏ। ବ୍ୟବସାୟ କାମରେ ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ: ଭାବିଥିବା କାମ ଗତିଶୀଳ ହେବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ଦବି ରହିବେ। ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଆଦର କରିବେ। ଛାତ୍ରଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର