ଜାଣନ୍ତୁ ଆସନ୍ତାକାଲିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ: ସଫଳତା ହାସଲ କରିବା ଲାଗି ତତ୍ପର ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଗବେଷଣାରୁ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ପାଇବେ।

 

ବୃଷ: ମନ୍ଦିରକୁ ଠାକୁର ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସାଥୀଙ୍କ ସହ ରାତ୍ରୀଭୋଜନ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବେ।

 

ମିଥୁନ: ଅତୀତର କଥା ନେଇ ମନସ୍ତାପରେ ରହିବେ। ନିଜର କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। କୌଣସି କାମ ପାଇଁ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ।

 

କର୍କଟ: ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନଶୈଳୀ ଅନୁଯାୟୀ ଦିନଟି ଭଲ। କାମ କରିବା ଲାଗି ନୂଆ ଉପାୟ ବାହାର କରିପାରନ୍ତି। ପରିବାରରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

 

ସି˚ହ: ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ନେଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ବ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ।

 

କନ୍ୟା: ପରିଜନଙ୍କ ସହିତ ଧର୍ମ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରାରେ ଯିବେ। କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ୍‌ ଆଲୋଚନା ଯୋଗୁଁ କଷ୍ଟ ଦୂର ହେବ। ଆୟର ନୂଆ ସ୍ରୋତ ମିଳିପାରେ।

 

ତୁଳା: ଭାବିଥିବା କାମ ଗତିଶୀଳ ହେବ। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର ଉନ୍ନତି କରାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ପିଲାମାନେ ପଢ଼ିବାରେ ଅଧିକ ସମୟ ଦେବେ।

 

ବିଛା: ନିଜ କାମରେ ନିଜେ ଫଇସଲା କରି ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ। କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ ଦାୟିତ୍ବ ପ୍ରଦାନ କରିବେ। ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ।

 

ଧନୁ: କ୍ୟାରିୟରରେ ନୂଆ କୀର୍ତ୍ତିମାନ ସ୍ଥାପିତ କରିବେ। ଅଫିସରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ତାଳମେଳ ରହିବ। ମହିଳାମାନେ ଖୁସିରେ ଜିନିଷପତ୍ର କିଣିବେ।

 

ମକର: ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆପଣଙ୍କର ସବୁ କାମ ସ˚ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ଶିକ୍ଷଣୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ଲାଗିବ।

 

କୁମ୍ଭ: ଅତୀତ କଥା ପାସୋରି ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ପାଇଁ ଭାବନ୍ତୁ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ସବୁ କଥା କହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟିକ କାମରେ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

 

ମୀନ: ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ଓ ପ୍ରଭାବ ବଢ଼ିବ। ବାଲ୍ୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଲାଭପ୍ରଦ ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରଙ୍କ ଲାଗି ଉପାର୍ଜନର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.