ଜାଣନ୍ତୁ ଆସନ୍ତାକାଲିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ: ପରିବାର ସହ ଅଧିକ ସମୟ କାଟିବେ। ରାଜନୀତିରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ପୁସ୍ତକ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଯଥେଷ୍ଟ ଲାଭ ହେବ। ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରଗାଢ଼ତା ଆସିବ।

ବୃଷ: କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କାମ ପୂରା କରିବାରେ ସମୟ ଲାଗିବ। ରାଜନୀତି ଆୟୋଜନରେ ଭାଗ ନେବାର ଅବସର ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ ମନ ପୂଜାପାଠରେ ଲାଗିବ।

ମିଥୁନ: ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁ ସହ ଦେଖା ହେବ। ବାପାଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଜରୁରୀ କାମ ପୂରା ହୋଇଯିବ। ଧନଲାଭର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢ଼ିବ।

କର୍କଟ: କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ବ୍ୟାବସାୟିକ ଚୁକ୍ତି ପାଇଁ ବଡ଼ ସହରକୁ ଯିବେ। କୋର୍ଟ କଚେରି ମାମଲାର ଫଇସଲା ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଆସିବ।

ସିଂହ: ସାରା ଦିନ ନୂଆ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବେ। ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ପୁରସ୍କାର ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିଶିବାର ଅବସର ପାଇବେ।

କନ୍ୟା: କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ସହ ବାଦ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବେ। ସଙ୍ଗୀତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ମିଳିବ।

ତୁଳା: ପୂର୍ବ ପରିଚୟରୁ ଲାଭ ପାଇବେ। ଘରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ। ଅବିବାହିତଙ୍କ ଲାଗି ବିବାହର ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ।

ବିଛା: ପିଲାମାନଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ଆପଣ ସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବେ। ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ। ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ।

ଧନୁ: ଧର୍ମକାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆସ୍ଥା ବଢ଼ିବ। ଅଫିସରେ କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ନେବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ନିଜ ମନର କଥା କହିବେ।

ମକର: ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ। ମହିଳାଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଆରାମଦାୟକ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ କମ୍ ମିଳିପାରେ।

କୁମ୍ଭ: ନିଜର ପ୍ରତିଭା ବିକାଶ ଲାଗି ଅବସର ପାଇବେ। ରାଜନୀତିରେ ସକ୍ରିୟ ଭୂମିକା ନିର୍ବାହ କରିବେ। ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ସହ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ମୀନ: ଲାଗି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି କାମ ଶିଖିବାକୁ ଚାହିଁବେ। ବାହାରକୁ କାମରେ ଗଲାବେଳେ ନିଜର ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ଅତୁଟ ରଖନ୍ତୁ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର