ଜାଣନ୍ତୁ ଆସନ୍ତାକାଲିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ: କ୍ୟାରିୟରରେ ଉନ୍ନତି ଲାଗି ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ପଡ଼ୋଶୀ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ଖୁସି ରହିବେ। ପରିବାରରେ ଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବେ।

ବୃଷ: ପରିଶ୍ରମର ସ˚ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳ ପାଇବେ। ନୂଆ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶିବେ। ସାହିତ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ।

ମିଥୁନ: ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ନୂଆ ସାଧନ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସବୁ କିଛି ଭଲ ହେବ। କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ।

କର୍କଟ: ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ଅତୁଟ ରହିବ। ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ୍‍କାର ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂଆ କରି ଦେଖାଇବେ। ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି।

ସି˚ହ: ଯାହା ବି କାମ କରିବେ ଲାଭ ପାଇବେ। ଚାକିରିଜୀବୀଙ୍କୁ ଭଲ ଖବର ମିଳିବ। ରାଜନୀତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ବିବାହ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା: କାରବାରରେ ଏଭଳି କଥା ସାମନାକୁ ଆସିବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ତାଳମେଳ ବଜାୟ ରହିବ।

ତୁଳା: ଅଫିସରେ ନିଜକୁ ଯୋଗ୍ୟ ବିବେଚିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଧାର ଦେଇଥିବା ଅର୍ଥ ପାଇବେ। ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ବିଛା: ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ନୂଆ ସଂଘରେ ଯୋଡ଼ିହେବା ନେଇ ବିଚାର କରିବେ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ହେବ। ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ।

ଧନୁ: ପ୍ରଭୁଙ୍କ ସ୍ମରଣରେ ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ପାଇବେ। ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶିବା ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ଲାଭପ୍ରଦ ହେବ। ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମନସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବ।

ମକର: ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବଢ଼ିବ। ଚାକିରିରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମିଶିବା ପାଇଁ ଅବସର ପାଇବେ।

କୁମ୍ଭ: ଅଫିସ କାମରେ ଅଧିକ ସମୟ ଦେବେ। ବ୍ୟବସାୟ କାମରେ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରାରେ ଯିବେ। ବାଲ୍ୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଫୋନରେ ଲମ୍ବା ସମୟ ଧରି କଥା ହେବେ।

ମୀନ: ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ଆଗମନ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଓ ଉନ୍ନତିର ଯୋଗ ରହିଛି। ନୂଆ ଚୁକ୍ତିପତ୍ର ଲାଗି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଭଲ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.