ଜାଣନ୍ତୁ ଆସନ୍ତାକାଲିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ: କିଛି ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ। କ୍ଷୁଦ୍ର ଉଦ୍ୟୋଗରେ ନିବେଶ କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଲେଖାପଢ଼ାରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ପୂରା ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

 

ବୃଷ: ଜୀବନକୁ ଉତ୍ତମ କରିବା ଲାଗି ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଉପାର୍ଜନର ନୂଆ ସ୍ରୋତ ପାଇବେ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ନିବିଡ଼ତା ବଢ଼ିବ।

 

ମିଥୁନ: କୌଣସି ମହତ୍ତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇବେ। ପରିବାର ସହିତ ହସଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଭାବିଚିନ୍ତି ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

 

କର୍କଟ: ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବିଚାର କରିବେ। କାମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରା ଲାଭପ୍ରଦ ରହିବ। ପ୍ରେମରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

 

ସି˚ହ: କାରବାରରେ ଅଧୁରା ଥିବା ଜରୁରୀ କାମ ସ˚ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବେ। ଛାତ୍ରଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ନୂଆ ମୋଡ଼ ଆସିପାରେ।

 

କନ୍ୟା: ଇଷ୍ଟଦେବଙ୍କ ଆରାଧନା ଦ୍ବାରା ମନରେ ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ସ˚ଚାର ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିମୟ ହେବ।

 

ତୁଳା: ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ଉଚ୍ଚ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ରଚନାତ୍ମକ ପ୍ରତିଭା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ। ବେପାରରେ ଠିକ୍‌ ସମୟର ଉଚିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ।

 

ବିଛା: ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଓ ସାହସର ସହିତ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ। ସ୍ଥଗିତ ଥିବା କାମ ସ˚ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ବେପାରୀ ବର୍ଗଙ୍କୁ ଧନଲାଭ ହେବ। ଖାଦ୍ୟ ପାନୀୟ ନେଇ ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ।

 

ଧନୁ: ଆପଣ ନିଜ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ନିଶ୍ଚୟ ପାଇବେ। ଇ˚ଜିନିୟରଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ। ଧାର ଦେଇଥିବା ଅର୍ଥ ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ। ବାହନ କିଣିବା ଲାଗି ମନ ବଳିବ।

 

ମକର: ସାଙ୍ଗ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାମ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗି ପାରନ୍ତି। ଅଫିସରେ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହିତ ଘନିଷ୍ଠତା ବଢ଼ିବ। ପରିବାରରେ ଆପଣଙ୍କ ଗୁଣର ପ୍ରଶ˚ସା ହେବ।

 

କୁମ୍ଭ: ଅଫିସରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରତି ସହିଷ୍ଣୁତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଘରକୁ ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ଆସିବେ। ବିବାହିତଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ।

 

ମୀନ: ଲାଗିରହିଥିବା ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ଉଜ୍ଜ୍ବଳ ଭବିଷ୍ୟତ ଆଡ଼କୁ ଅଗ୍ରସର ହେବେ। କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.