ଜାଣନ୍ତୁ ଆସନ୍ତାକାଲିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ: କାରବାର ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ। ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ସାର୍ଥକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ଛାତ୍ରଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ସକାରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ।

 

 

ବୃଷ: କୌଣସି ରଚନାତ୍ମକ କାମରେ ଲାଭ ହେବ। ଅଫିସରେ ନୂଆ ଦାୟିତ୍ବ ପାଇବେ। ପରିବାରରେ ସୁଖଶାନ୍ତି ବଢ଼ିବ। ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଉତ୍ତମ।

 

 

ମିଥୁନ: ଅନେକ ଦିନର ସମସ୍ୟା ଆପେ ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ। ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାର ମାର୍ଗ ଖୋଲିବ। ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ବୁଝାମଣା ରହିବ।

 

 

କର୍କଟ: ଜରୁରୀ କାମକୁ ସ˚ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବେ। ନେତାମାନେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶାଠୁଁ ଅଧିକ ଲାଭ ହେବ।

 

 

ସି˚ହ: ବଡ଼ ବ୍ୟବସାୟ ସଂସ୍ଥାର ଭାଗୀଦାର ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅଫିସ କାମରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ବୁଲି ଯିବାର ଯୋଜନା କରିବେ।

 

କନ୍ୟା: ନିଜକୁ ଶକ୍ତିବାନ ଅନୁଭବ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି। ଅନୁଭବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମତ ଉପାଦେୟ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ।

 

 

ତୁଳା: ସ୍ଥଗିତ ଥିବା କାମର ସମାଧାନ ମିଳିବା ହେତୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ନୂଆ ଯୋଜନା କରିବେ। ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ।

 

 

ବିଛା: ପୂଜାପାଠରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିବ। ସାଧୁ ସନ୍ଥଙ୍କ ସହିତ ସ˚ପର୍କ ହେବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମୟ ଦେବେ। ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ।

 

ଧନୁ: କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ପରିଜନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ଅବସର ମିଳିବ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ମଜଭୁତ ହେବ।

 

 

ମକର: ନିଜର ଶକ୍ତିକୁ ଭଲ କାମରେ ଲଗାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମହତ୍ତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଭେଟ ହେବ। ଉପାର୍ଜନ ଲାଗି ନୂଆ ମାଧୢମ ଦୃଷ୍ଟିଗୋଚର ହେବ।

 

କୁମ୍ଭ: କୌଣସି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ଜ୍ଞାନ ଓ ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ, ସଫଳତା ପାଇବେ। କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ନୂଆ ମାର୍ଗ ଉନ୍ମୁକ୍ତ ହେବ। ଜୀବନରେ ନୂଆ ସମ୍ପର୍କ ଯୋଡ଼ି ହେବ।

 

ମୀନ: ସରକାରୀ କାମରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ସହିତ ଗପସପରେ ସମୟ ବିତିବ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.