ଛାତିରେ ଲଗାଇ ଝିଅକୁ ସ୍ତନ୍ୟପାନ କରାଇଲେ ପିତା ! ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକଙ୍କ ଆଖିରେ ଭରିଗଲା ଲୁହ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ଆକର୍ଷଣର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ପାଲଟିଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖିରୁ ବି ଲୁହ ଝରି ପଡ଼ିବ। ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ୮ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବାପା ନିଜର ଝିଅକୁ ଛାତିରେ ଲଗାଇ ସ୍ତନ୍ୟପାନ କରାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଛୋଟପିଲାଟି ବି ମା’ ଭାବି କ୍ଷୀର ପିଇ ଦେଉଛି।

ନଭେମ୍ବର ୧୭ ତାରିଖରେ @_SJPeace_(StanceGrounded) ଟୁଇଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ ହୋଇଥିଲା। ଯାହାକୁ ଏଯାବତ ୪୭ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଉକ୍ତ ପିତାଙ୍କ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିବା ଶିଶୁର ମା’ ନାହିଁ। ଆଉ ସେ ବୋତଲରେ କ୍ଷୀର ପିଉନାହିଁ। ଭୋକରେ ଶିଶୁଟି ଆଉଟୁ ପାଉଟୁ ହେଉଛି। ତେଣୁ ଉପାୟ ନ ପାଇ ଶିଶୁର ପିତା ନିଜ ପୋଷାକ ଭିତରେ ବୋତଲକୁ ଲୁଚାଇ ଶିଶୁକୁ ମା’ ଭଳି ସ୍ତନ୍ୟପାନ କରାଉଛନ୍ତି। ଶିଶୁଟି ମା’ କ୍ଷୀର ଭାବି ତାହାକୁ ପିଇ କ୍ଷୁଧା ମେଣ୍ଟାଉଛି।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.