ରାଇନାଙ୍କ ପରେ ଆରସିବିରୁ ଓହରିଗଲେ ଏହି ଫାଷ୍ଟ ବୋଲର

ବାଙ୍ଗାଲୋର: ଆଇପିଏଲ୍ (୨୦୨୦) ର ୧୩ ତମ ସିଜନ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ତିନି ସପ୍ତାହରୁ କମ୍ ସମୟ ବାକି ଅଛି | ପ୍ରଥମେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ତାରକା ଖେଳାଳି ସୁରେଶ ରାଇନା ଆଇପିଏଲର ଏହି ସିଜନ ଛାଡି ଭାରତ ଫେରିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରରୁ ଏକ ଦୁଃଖଦ ଖବର ଆସିଛି । ଆରସିବି ତାରକା ବୋଲର କେନ୍ ରିଚାର୍ଡସନ ଆଇପିଏଲ ସିଜିନରୁ ଓହରି ଯାଇଛନ୍ତି। ପାରିବାରିକ କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ସେ ଓହରିଯାଇଛନ୍ତି।

ଆରସିବି ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛି ଯେ ରିଚାର୍ଡସନ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପିତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରୁ ଓହରି ଯାଇଥିଲେ। ରିଚାର୍ଡସନଙ୍କ ବଦଳରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (ଆରସିବି) ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଲେଗ-ସ୍ପିନର ଆଡାମ ଜାମ୍ପାଙ୍କୁ ସ୍ଥାନ ଦିଆଯାଇଛି |


୨୮ ବର୍ଷର ରିଚାର୍ଡସନ ୨୦୧୬ ରେ ଆରସିବିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ୨୦୨୦ ରେ ପୁଣି ଥରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ତାଙ୍କୁ ଚାରି କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଲାମରେ କିଣିଥିଲା | ଅନ୍ୟପଟେ ନିଲାମରେ ଜାମ୍ପାଙ୍କୁ କେହି କିଣିନଥିଲେ। ତାଙ୍କର ବେସ ପ୍ରାଇସ ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଥିଲା। ଜାମ୍ପା ଆସିବା ପରେ ଆରସିବିର ସ୍ପିନ୍ ବିଭାଗ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇଛି | ଏହି ଦଳରେ ପୂର୍ବରୁ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, ମୋଇନ୍ ଅଲି ଏବଂ ପୱନ ନେଗିଙ୍କ ଭଳି ବୋଲର ଅଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.