ମୁମ୍ବାଇ ୨୩ ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ଦଳରେ ଅର୍ଜୁନ

0

ମୁମ୍ବାଇ: ବିସିସିଆଇ ଦିନିକିଆ ଲିଗ୍‌ ଲାଗି ୨୩ ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ମୁମ୍ବାଇ ଦଳରେ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ପୁଅ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କୁ ସ୍ଥାନ ମିଳିଛି। ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଚଳିତ ମାସ ୧୪ ତାରିଖରୁ ଜୟପୁରରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଅର୍ଜୁନ ବିଭିନ୍ନ ଘରୋଇ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭଲ ‌ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଆସୁଛନ୍ତି। ସେ ଡିୱାଇ ‌ଟ୍ବେଣ୍ଟି-୨୦ କପ୍‌ ଏବଂ ଆର୍‌ଏଫ୍‌ଏସ୍‌ ତାଲିଆନ୍‌ ଖାନ୍‌ ସ୍ମାରକୀ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଇଥିଲେ। ସେହିପରି ୧୯ ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ କେସି ମହିନ୍ଦ୍ରା ସିଲ୍ଡରେ ସେ ୭୦ ରନ୍‌ରେ ୪ ୱିକେଟ୍‌ ଅକ୍ତିଆର କରିଥିଲେ। ଗତ ବର୍ଷ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତରେ ନେଟ୍ସ ବେଳେ ଅର୍ଜୁନ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କୁ ବୋଲିଂ କରିବାର ଅଭିଜ୍ଞତା ହାସଲ କରିଥିଲେ।

ମୁମ୍ବାଇ ଦଳ: ଜୟ ବିସ୍ତ (ଅଧିନାୟକ), ହାର୍ଦିକ ତାମୋରେ, ସୁଭେଦ ପାର୍କର, ଚିନ୍ମୟ ସୁତାର, ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଆକ୍‌ରେ, କର୍ଶ କୋଥାରି, ତନୁଶ କୋତିଆନ୍‌, ଆକ୍ୟୁବ କୁରେଶି, ଅଞ୍ଜଦୀପ ଲାଡ, କୃତିକ ହାନାଗାଭାଦି, ଆକାଶ ଆନନ୍ଦ, ଅମନ ଖାନ୍‌, ଅଥର୍ବ ଆଙ୍କୋଲେକର, ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର, ସାଇରାଜ ପାଟିଲ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.