ମ୍ୟାଚ ପୂର୍ବରୁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଜର୍ସି ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଲେ ଆଥିଆ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଲଖନଉ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟସ୍ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ମ୍ୟାଚ୍ ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ରାହୁଲ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ରାହୁଲ ତାଙ୍କ ଟ୍ରେନିଂ ଜର୍ସିରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି, ଅନ୍ୟପଟେ ଆଥିଆ ରାହୁଲଙ୍କ ଦଳର ଜର୍ସି ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ଉଭୟ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଚେନ୍ନାଇ ଏବଂ ଲଖନଉର ପ୍ରଦର୍ଶନ ବାବଦରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଗୋଟିଏ ପଟେ ସିଏସକେ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଥିବାବେଳେ ଲଖନଉ ୫ମ ସ୍ଥାନରେ ଅଛି | ସୂଚନା ଥାଉ କି ଯେ କିଛିଦିନ ପୂର୍ବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଉ ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ତାଙ୍କ ୩୨ ତମ ଜନ୍ମଦିନକୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଏଲଏସଜି ସପୋର୍ଟ ଷ୍ଟାଫଙ୍କ ସହ ପାଳନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଆଥିଆ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ବୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଜନ୍ମଦିନରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଥିଲେ | କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଏବଂ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ଜାନୁଆରୀ ୨୩, ୨୦୨୩ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ଆଥିଆ ଅନେକ ଥର ରାହୁଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦଳକୁ ଆଇପିଏଲ୍ ଏବଂ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଚିୟର କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ଉଲ୍ଲେଖ ଥାଉ କି ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ ଶେଷ ହେବାର ଏକ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯଦି ଫର୍ମ ଆଧାରରେ ଦେଖାଯାଏ, ରୁଷଭ ପନ୍ତ, ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ ଏବଂ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି | ରାହୁଲ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୬ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିବାବେଳେ ୨୦୪ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର