ବଟଲର ଫେରିଗଲେ, ବେୟାରଷ୍ଟୋ ଖେଳିବେ

ଗୌହାଟୀ: ଆଜି ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ର ୬୫ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଏବଂ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ | ଗୋଟିଏ ପଟେ ରାଜସ୍ଥାନ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟତା ଅର୍ଜନ କରିସାରିଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ପଞ୍ଜାବ ଦଳ ଏଲିମିନେଟ ହୋଇସାରିଛି | ତେବେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ଖେଳାଳିମାନେ ଆଇପିଏଲ୍ ଛାଡି ନିଜ ଦେଶକୁ ଫେରିଯାଇଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି ରାଜସ୍ଥାନ ଏବଂ ପଞ୍ଜାବର ଏକାଦଶ ଟିମରେ କେଉଁମାନେ ରହିବେ | କାରଣ ଉଭୟ ଦଳରେ ଇଂଲଣ୍ଡରୁ ଖେଳାଳି ଅଛନ୍ତି। ସୂଚନା ଥାଉ କି ଯେ ଜୋସ୍ ବଟଲର ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଫେରିଯାଇଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ପାକିସ୍ତାନ ସହ ଟି -୨୦ ସିରିଜ ଖେଳିବାକୁ ପଡିବ।

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଇଂଲଣ୍ଡର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ନିଜ ଦେଶକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ଆଜି ଯଶସ୍ବୀ ଜୟସ୍ବାଲଙ୍କ ସହ ଟମ କୋହଲର କ୍ୟାଡମୋର ଓପନିଂ କରିପାରନ୍ତି। ଟମ କୋହଲର କ୍ୟାଡମୋରଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ନେଇ ରିୟାନ ପରାଗ ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି ଯେ ଗୋଟିଏ ପଟେ ଫିଲ୍ ସଲ୍ଟ, ୱିଲ୍ ଜ୍ୟାକ୍, ରିସ୍ ଟୋପଲି ଏବଂ ଜୋସ୍ ବଟଲରଙ୍କ ପରି ଇଂଲଣ୍ଡ ଖେଳାଳିମାନେ ନିଜ ଦେଶକୁ ଫେରିଛନ୍ତି, ଅନ୍ୟ ପଟେ ସାମ କୁରନ ଏବଂ ଜନି ବେୟାରଷ୍ଟୋ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ ଟିମ ସହିତ ଗୌହାଟୀରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟ ଖେଳାଳି ଆଜି ଖେଳିବେ। ତେବେ ପଞ୍ଜାବର କାଗିସୋ ରାବାଡା ଏବଂ ଲିଆମ୍ ଲିଭିଙ୍ଗଷ୍ଟୋନ୍ ନିଜ ଦେଶକୁ ଫେରିଯାଇଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କର ଆଘାତ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଉଭୟ ଟି ​​-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ପୂର୍ବରୁ ଫିଟ୍ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର