ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ଗଲେ କ୍ଵାରେଣ୍ଟିନରେ ରହିବେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବରରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତ କରି ସେଠାରେ ୪ ମ୍ୟାଚ୍‌ ବିଶି‌ଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ୍‌ ଶୃଙ୍ଖଳା ଖେଳିବାର ଯୋଜନା କରିଛି। ବ୍ରିସ୍‌ବନ୍‌ର ଗାବାରେ ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ଏହି‌ ଟେ‌ଷ୍ଟ୍‌ ଶୃଙ୍ଖଳା ଆରମ୍ଭ ହେବ। ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ଧରି କ୍ଵାରେଣ୍ଟିନରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କ୍ରିକେଟ୍ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ସିଇଓ ନିକ ହକଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଡିଲେଡରେ କ୍ଵାରେଣ୍ଟିନରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ହକଲିଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ବିସିସିଆଇ ସଭାପତି ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିପରୀତ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି |

ଗାଙ୍ଗୁଲି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତର ଦୁଇ ସପ୍ତାହର କ୍ଵାରେଣ୍ଟିନ ଅବଧି ସପକ୍ଷରେ ନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଚଳିତ ବର୍ଷର ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପକୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯିବା ପରେ ହକଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ଏବଂ ସହାୟକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କ୍ୱାରାଣ୍ଟିନ୍ ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭ୍ୟାସ କରିବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସୁବିଧା ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ।

ନିକ୍ ହକ୍ଲି କହିଛନ୍ତି, ‘ଦୁଇ ସପ୍ତାହର କ୍ଵାରେଣ୍ଟିନରେ ଖେଳାଳିମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ତାଲିମ ସୁବିଧା ପାଇବେ | ଯାହାଫଳରେ ସେମାନେ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇପାରିବେ। ”କ୍ରିକେଟ୍ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ସିଇଓ କହିଛନ୍ତି,“ ଆମେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବୁ । ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ଷ୍ଟାଡିୟମ ପାଖ ହୋଟେଲରେ ରଖାଯିବ ଯେଉଁଠି ସଂକ୍ରମଣର ଆଶଙ୍କା କମ୍ ଥିବ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.