ଆଇପିଏଲ୍‌ ନିଲାମୀରେ ଭାଗ ନେଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଝିଅ

0

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆଇପିଏଲ୍‌-୧୧ ପାଇଁ ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଖେଳାଳି ନିଲାମୀ ଗତ କାଲି ଶେଷ ହୋଇଛି। ଏହି ନିଲାମୀରେ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ଓ ଜୁହି ଚାଓ୍ଵାଲାଙ୍କ ଭଳି ବଲିଉଡର ଅନେକ ବଡ଼ ବଡ଼ କଳାକାର ଦେଖାଯାଇଥିଲେ । ଏତେ ବିଶିଷ୍ଟ କଳାକାର ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆର୍କଷଣର କେନ୍ଦ୍ର ପାଲିଟିଥିଲେ ୧୬ ବର୍ଷିୟା ଜାହ୍ନବୀ ମେହେତା ।

ଆଇପିଏଲ ୨୦୧୮ର ଅକ୍ସନ ଟେବୁଲରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ଜାହ୍ନବୀ ମେହେତା ।ନିଲାମୀରେ ସେ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ସଦସ୍ୟ ଭାବେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଥିବ ପ୍ରକୃତରେ କିଏ ହେଉଛନ୍ତି ଜାହ୍ନବୀ ମେହେତା । ତେବେ ସେ ଆଉ କିଏ ନୁହନ୍ତି ବରଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ କୋଲକତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସର ସହ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଜୁହି ଚାଓ୍ଵାଲା ଏବଂ ଜୟ ମେହେତାଙ୍କ ଝିଅ ।

जनसत्ता

ଜାହ୍ନବୀ ଆଇପିଏଲ ଅକ୍ସନରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସବୁଠାରୁ କମ ବୟସର ସଦସ୍ୟ ଥିଲେ । କିଙ୍ଗ ଇଲେଭେନ ପଞ୍ଜାବର ସହ-ମାଲିକାଣୀ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ମଧ୍ୟ ଜାହ୍ନବୀ ମେହେତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଏବଂ କ୍ୟାପସନରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।


୨୧ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୦୧ରେ ଜନ୍ମ ଜାନଭୀଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ସିନେ ତାରକାଙ୍କ ସନ୍ତାନ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦୁନିଆ ପ୍ରତି କୌଣସି ଆଗ୍ରହ ରହିନାହିଁ। ସେ ମୁମ୍ବାଇର ଧିରୁଭାଇ ଅମ୍ବାନୀ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ତାଙ୍କର ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଶେଷ କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଲଣ୍ଡନର ଚାଟର୍ଡ଼ ହାଉସ ସ୍ମଲରେ ଅଧ୍ୟୟନରତ ଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.