କେକେଆର ହାରିଗଲେ ଏହା କରନ୍ତି ଶାହାରୁଖ: ଗୁମର ଖୋଲିଲେ ଜୁହି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କିଛିଦିନ ତଳେ ଲଖନଉ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟସ୍ ଦଳର ମାଲିକ ସଞ୍ଜୀବ ଗୋଏଙ୍କା ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଯାଉଥିବାର ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଏହି କାରଣରୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସଞ୍ଜୀବ ଗୋଏଙ୍କାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସମାଲୋଚନା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଦଳର ମାଲିକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସୀମା ମଧ୍ୟରେ ରହିବା ଉଚିତ୍। କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଦି କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ’ରେ ଜୁହି ଚାୱଲା କହିଥିଲେ ଯେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସକୁ କିପରି ପରିଚାଳନା କରନ୍ତି। ସୂଚନା ଥାଉ କି ଯେ କେକେଆର୍ ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍, ଜୁହି ଚାୱଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଜୟ ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କ ମାଲିକାନାରେ ଅଛି ।

ଜୁହି ଚାୱଲା କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ’ରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଆଇପିଏଲରେ ଅନେକ ମଜାଳିଆ କାହାଣୀ ରହିଛି। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ, ଶାହାରୁଖ ଏବଂ ଜୟ ମେହେଟ୍ଟା ଏକାଠି ହୁଅନ୍ତି, ବେଳେବେଳେ କେକେଆର୍ ବହୁତ ଭଲ ଖେଳିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି | ଯଦି ଦଳ ଭଲ ଖେଳୁନଥାଏ, ତେବେ ଶାହାରୁଖ ଜୁହିଙ୍କୁ ଗାଳି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି | ଦଳର ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏବଂ ବିଶେଷକରି ପରାଜୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶାହାରୁଖ ଏତେ ରାଗିଯାଆନ୍ତି ଯେ ସେ ଟିମ ମିଟିଂ ପାଇଁ ଡାକନ୍ତି | ଜୁହି ହସି ହସି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମିଟିଂକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଶାହାରୁଖ କ୍ରୋଧିତ ଥାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଇଆଡୁସିଆଡ଼ୁ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି | ପରିବେଶ ଏତେ ମନୋରମ ହୋଇଯାଏ ଯେ ଶାହାରୁଖ ଭୁଲିଯାଆନ୍ତି କାହିଁକି ମିଟିଂ ଡାକିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ମିଟିଂ ସମାପ୍ତ ହୁଏ, ଶାହାରୁଖ ହସନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଭଲ ଖେଳିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରନ୍ତି |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର