ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଉତ୍ତର ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ କାର୍ତ୍ତିକ

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ: ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଶେଷ ମ୍ୟାଚରେ ୮୩ ରନର ଚମତ୍କାର ଇନିଂସ ଖେଳି ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରକୁ ବିଜୟ ଦେବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ତେବେ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଇନିଂସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରି ନଥିଲା। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଡିକେ(ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ)ଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି କହୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ ଆରସିବି ଅଧିନାୟକ ଫାଫ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍, ବିରାଟ କୋହଲି, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ଏବଂ ରଜତ ପଟିଦାରଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଛନ୍ତି, ‘କ୍ରିକେଟ୍ ବ୍ୟତୀତ ମୋର ପ୍ରିୟ କ୍ରୀଡ଼ାବିତ୍ କିଏ?’ ଏହା ଶୁଣି କୋହଲି ଚଟାପଟ ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ ‘ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ନୀ’ |

ଯାହାଙ୍କ ଉତ୍ତର ଶୁଣି ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଏକ ଉତ୍ତମ ଉତ୍ତର। ଏହା ଶୁଣି କୋହଲି ଜୋରରେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ପରେ ଦୀନେଶ କହୁଛନ୍ତି, ମୋ ମନରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଉତ୍ତର ଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବେ ଯେ ବିରାଟ କୋହଲି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନରେ ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ କାହିଁକି ନେଲେ? ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ଦୀପିକା ପାଲିକଲ ଏବଂ ସେ ଜଣେ ସ୍କ୍ୱାସ୍ ଖେଳାଳି | ଏହି କାରଣରୁ ବିରାଟ କୋହଲି ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବାବେଳେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ। ସୂଚନା ଥାଉ କି ଯେ ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୪ରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆରସିବି ପାଇଁ ଏକ ଲୋ ଅର୍ଡର ଫିନିସର୍ ଭାବରେ ଖେଳୁଛନ୍ତି | ସେ ୭ଟି ମ୍ୟାଚର ୬ଟି ଇନିଂସରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୨୨୬ ରନ୍ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଅବଧିରେ ସେ ଦୁଇଟି ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର