ବେଶଭୂଷା ବଦଳାଇ ଲୋକଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକାର ନେଲେ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ଭଲ ଖେଳ କହି ଲୋକ ଦେଲେ ମତାମତ

ମୁମ୍ବାଇ: ବିଶ୍ୱକପ୍ ୨୦୨୩ରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛି | କ୍ରମାଗତ ୬ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ପରେ ଦଳ ସେମିଫାଇନାଲ ଦ୍ୱାର ଦେଶରେ ପହଂଚିଛି | ଭାରତର ପରବର୍ତ୍ତୀ ମ୍ୟାଚ୍ ନଭେମ୍ବର ୨ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯିବ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଏକ ନିଆରା ଅବତାର ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଏବଂ ନିଜ ସହ ଜଡିତ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ। ବିସିସିଆଇ ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛି | ଭିଡିଓରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ଟାଟୁ ଲୁଚାଇବା ପାଇଁ ଫୁଲ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ସୂର୍ଯ୍ୟ ମାସ୍କ ଏବଂ କ୍ୟାପ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ କଳା ଚଷମା ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିପାରିବେ ନାହିଁ।

ଏହା ପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ହୋଟେଲ ଛାଡିଥିଲେ ରାଜରାସ୍ତାକୁ କ୍ୟାମେରା ଧରି ଯାଇଥିଲେ | ତେବେ ସୁର୍ଯ୍ୟ ନିଜ କୋଠରୀରୁ ବାହାରିବା ମାତ୍ରେ ସେ ପ୍ରଥମେ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ସହ ମଜା କରିଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ ସେ ରବିନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ- ଆପଣ କଫି ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ଏହା ଶୁଣି ଜାଡେଜା ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଜାଡେଜା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଏତେ ନିକଟରୁ ଚିହ୍ନିପାରୁ ନାହିଁ। ଏହାପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମେରାଇନ୍ ଡ୍ରାଇଭରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ କାହାକୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ଯେତେବେଳେ କି ଜଣେ ମହିଳା ପ୍ରଶଂସକ ବିରାଟ କୋହଲି, ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଏବଂ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ।ସେହିପରି ଆଉ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେବଳ ଭାରତର ପ୍ରଥମ ତିନିଜଣ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭଲ ଖେଳୁଛନ୍ତି । ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାର କମ୍ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ସେ ଭଲ ଖେଳିବା ଉଚିତ୍ | ସୂର୍ଯ୍ୟ ଖେଳକୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର