ମହିଳା ଆଇପିଏଲ ବାବଦରେ ଘୋଷଣା କଲା ବିସିସିଆଇ, ଜାଣନ୍ତୁ କେବେଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ମ୍ୟାଚ

ମୁମ୍ବାଇ: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବୋର୍ଡ ବା ବିସିସିଆଇ ମହିଳା ଆଇପିଏଲ ପାଇଁ ତିନୋଟି ଦଳ ଘୋଷଣା କରିଛି। ମିତାଲି ରାଜ, ସ୍ମୃତି ମଣ୍ଡନା, ହରମନପ୍ରୀତ କୌରଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ତିନି ଦଳ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ | ଏହି ତିନିଟି ଦଳ ହେଉଛି ଭେଲୋସିଟି, ଟ୍ରାଇବଲର୍ସ ଏବଂ ସୁପରନୋଭାସ୍ | ତିନି ଦଳଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମହିଳା ଟି -୨୦ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ୟୁଏଇରେ ୪ ନଭେମ୍ବରରୁ ୯ ନଭେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ | ଏହି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ଇଂଲଣ୍ଡ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍, ବାଂଲାଦେଶ, ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ଖେଳାଳିମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ମହିଳା ଆଇପିଏଲର ଏହି ସିଜିନରେ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡର ନାଥଥକନ୍ ଚାନ୍ଥମ୍ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ।

photo-ani

ମହିଳା ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଚାନ୍ଥମ୍ ତାଙ୍କ ଦେଶର ପ୍ରଥମ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ। ସେ ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଖେଳିବାକୁ ଥିବା ପ୍ରଥମ ଥାଇ କ୍ରିକେଟର ହେବେ | ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଚୟନ କମିଟି ସମସ୍ତ ତିନୋଟି ଦଳ ଚୟନ କରିଛି |


ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ମୋଟ ଚାରିଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ। ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଭାରତୀୟ ସମୟ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭:୩୦ ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଅନ୍ୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଅପରାହ୍ନ ୩:୩୦ ରେ ଖେଳାଯିବ | ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ନଭେମ୍ବର ୪ ରେ ସୁପରନୋଭାସ୍ ଏବଂ ଭେଲୋସିଟି ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ | ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ନଭେମ୍ବର ୫ ରେ ଭେଲୋସିଟି ଏବଂ ଟ୍ରାଇବେଲର୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.