ବିଶ୍ୱକପ୍‌: ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟସ୍‌ମ୍ୟାନଙ୍କ ଶକ୍ତି ଧରାଶାୟୀ କରିବା ପରେ ନିଜ ଦଳକୁ ସତେଚନ କଲେ ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲଟ୍‌

0

ଲଣ୍ଡନ: ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଟିମ୍‌କୁ ଚଳିତ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଯଦିଓ ଟାଇଟଲର ଅଧିକାରୀ କୁହାଯାଉ ନାହିଁ, ତଥାପି ଦଳ ଶନିବାର ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି। ଭାରତ ନିଜର ପ୍ରଥମ ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଠାରୁ ୬ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଶୋଚନୀୟ ପରାଜିତ ହୋଇଛି। ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଏହି ବିଜୟରେ ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲଟ୍‌ଙ୍କ ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା। ଟ୍ରେଣ୍ଟ ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ଉତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ନିଜ ଟିମ୍‌କୁ ସଚେତନ କରିଛନ୍ତି।

ସୁଇଂ ବୋଲି କରି ନିଜର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା ବୋଲଟ୍‌ କହିଛନ୍ତି, ଟାଇଟଲ ଅଧିକାରୀ ବିରୋଧରେ ଏହି ବିଜୟରୁ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ମନୋବଳ ବଢ଼ିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ବୋଲଟ୍‌ ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ୩୩ ରନ ଦେଇ ୪ଟି ଓ୍ଵିକେଟ ନେଇଥିଲେ। ଭାରତ ୪୦ ଓଭର ପୂର୍ବରୁ ୧୭୯ ରନ୍‌ କରି ଅଲ୍‌ଆଉଟ୍‌ ହୋଇଥିଲା। ବୋଲଟ୍‌ ଶନିବାର କେନସିଙ୍ଗଟନ୍‌ ଓଭାଲରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚ୍‌ ପରେ ଆଇସିସିକୁ କହିଥିଲେ, କମ୍‌ ସୁଇଂରେ ବୋଲିଂ କରିବା ମଜା ଲାଗୁଛି। ମୋତେ ସବୁସ୍ଥାନରେ ଏଭଳି ଓ୍ଵିକେଟ ନେବା ଭଲ ଲାଗିବ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.