ବିଶ୍ବକପ୍‌ ଦଳ ଓ ଖେଳାଳି

0

ଭାରତ ବିରାଟ କୋହଲି (ଅଧିନାୟକ), ଶିଖର ଧାୱନ୍‌, ରୋହିତ ଶର୍ମା, ଲୋକେଶ ରାହୁଲ୍‌, ବିଜୟ ଶଙ୍କର, କେଦାର ଯାଦବ, ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି (ୱିକେଟ୍‌ରକ୍ଷକ), ଦୀନେଶ କାର୍ତିକ, ହାର୍ଦିକ୍‌ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଦେଜା, କୁଲ୍‌ଦୀପ୍‌ ଯାଦବ, ୟୁଜ୍‌ବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ୍‌, ଯଶ୍‌ପ୍ରୀତ୍‌ ବୁମ୍‌ରା, ଭୁବନେଶ୍ବର କୁମାର ଓ ମହମ୍ମଦ ସାମି।
ଇଂଲଣ୍ଡ ଇଅନ୍‌ ମୋର୍ଗାନ୍‌ (ଅଧିନାୟକ), ମୋଇନ୍‌ ଅଲ୍ଲୀ, ଜୋଫ୍ରା ଆର୍ଚର, ଜନି ବେୟାରଷ୍ଟୋ, ଜୋସ୍‌ ବଟ୍ଟଲର୍‌ (ୱିକେଟ୍‌ ରକ୍ଷକ), ଟମ୍‌ କରନ୍‌, ଲିଆମ୍‌ ଡସନ୍‌, ଲିଆମ୍‌ ପ୍ଲଙ୍କେଟ୍‌, ଆଦିଲ୍‌ ରସିଦ୍‌, ଜୋ ରୁଟ୍‌, ଜାସନ୍‌ ରୟ, ବେନ୍‌ ଷ୍ଟୋକ୍‌ସ, ଜେମ୍‌ସ ଭିନ୍‌ସେ, କ୍ରିସ୍‌ ୱକ୍‌ସ ଓ ମାର୍କ ଉଡ୍‌।
ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଫାଫ୍‌ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍‌ (ଅଧିନାୟକ), ଏଡେନ୍‌ ମର୍କରାମ, କ୍ବିଣ୍ଟନ ଡି କକ୍‌ (ୱିକେଟ୍‌ ରକ୍ଷକ), ହାସିମ୍‌ ଆମ୍‌ଲା, ରାସି ଭାନ୍‌ ଡେର୍‌ ଦୁସେନ, ଡେଭିଡ୍‌ ମିଲର, କ୍ରିସ୍‌ ମୋରିସ୍‌, ଆନ୍ଦିଲେ ଫେଲୁକ୍ବାୟୋ, ଜେପି ଡୁମିନି, ଡ୍ବେନ୍‌ ପ୍ରିଟୋରିୟସ, ଡେଲ୍‌ ଷ୍ଟେନ୍‌, କାଗି‌ସୋ ରବାଦା, ଲୁଙ୍ଗି ଏନ୍‌ଗିଡ଼ି, ଇମ୍ରାନ୍‌ ତାହିର ଓ ତାବ୍ରେଜ୍‌ ସାମ୍‌ସି।
ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଆରୋନ୍‌ ଫିଞ୍ଚ୍‌ (ଅଧିନାୟକ), ଜାସନ୍‌ ବେରେନ୍‌ଡର୍ଫ, ଆଲେକ୍ସ କାରେ (ୱିକେଟ୍‌ ରକ୍ଷକ), ନାଥନ୍‌ କୁଲ୍‌ଟର ନାଇଲ୍‌, ପ୍ୟାଟ୍‌ କମିନ୍‌ସ, ଉସ୍‌ମାନ ଖୱାଜା, ନାଥନ୍‌ ଲାୟନ୍‌, ସନ୍‌ ମାର୍ଶ, ଗ୍ଲେନ୍‌ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ୍‌, କେନ୍‌ ରିଚାର୍ଡସନ୍‌, ଷ୍ଟିଭ୍‌ ସ୍ମିଥ୍‌, ମିଚେଲ ଷ୍ଟାର୍କ, ମାର୍କସ୍‌ ଷ୍ଟୋଇନିସ୍‌, ଡେଭିଡ୍‌ ୱର୍ନର ଓ ଆଦାମ୍‌ ଜାମ୍ପା।
ଆଫ୍‌ଗାନିସ୍ତାନ ଗୁଲ୍‌ବଦିନ୍‌ ନାଏବ (ଅଧିନାୟକ), ଅଫ୍‌ତାବ ଆଲାମ, ଆସ୍‌ଗର ଆଫ୍‌ଗାନ, ଦୌଲତ ଜଦ୍ରାନ୍‌, ହମିଦ୍‌ ହାସନ୍‌, ହସ୍‌ମତୁଲ୍ଲା ସାହିଦି, ହଜ୍ରତଉଲ୍ଲା ଜଜାଇ, ମହମ୍ମଦ ନବି, ମହମ୍ମଦ ସାହଜାଦ୍‌ (ୱିକେଟ୍‌ ରକ୍ଷକ), ମୁଜୀବ୍‌ ଉର୍‌ ରହମନ୍‌, ନାଜିବୁଲ୍ଲା ଜଦ୍ରାନ୍‌, ନୁର ଅଲ୍ଲୀ ଜଦ୍ରାନ୍‌, ରହମତ ଶାହା, ରସିଦ୍‌ ଖାନ୍‌ ଓ ସାମିଉଲ୍ଲା ସିନ୍‌ୱାରୀ।
ବାଂଲାଦେଶ ମସ୍ରଫ୍ ମୋର୍ତାଜା (ଅଧିନାୟକ), ଅବୁ ଜୟେଦ୍‌, ଲିଟନ୍‌ ଦାସ (ୱିକେଟ୍‌ ରକ୍ଷକ), ମହମୁଦୁଲ୍ଲା, ମେହେଦି ହାସନ୍‌, ମହମ୍ମଦ ମିଥୁନ୍‌ (ୱିକେଟ୍‌ ରକ୍ଷକ), ମହମ୍ମଦ ସୈଫୁଦିନ୍‌, ମୋସାଦେକ୍‌ ହୋସେନ୍‌, ମୁସ୍‌ଫିକର ରହିମ୍‌ (ୱିକେଟ୍‌ ରକ୍ଷକ), ମୁସ୍ତାଫିଜୁର ରହମନ୍‌, ରୁବେଲ୍‌ ହୋସେନ୍‌, ସବିର ରହମନ୍‌, ସାକିବ୍‌ ଅଲ୍‌ ହାସନ୍‌, ସୌମ୍ୟ ସର୍‌କାର ଓ ତମିମ୍‌ ଇକ୍‌ବାଲ।
ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ୍‌ କେନ୍‌ ୱିଲିୟମ୍‌ସନ୍‌ (ଅଧିନାୟକ), ଟମ୍‌ ବ୍ଲଣ୍ଡେଲ (ୱିକେଟ୍‌ ରକ୍ଷକ), ଟ୍ରେଣ୍ଟ୍‌ ବୋଲ୍‌ଟ, କଲିନ୍‌ ଡି ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍‌ହୋମେ, ଲୋକି ଫର୍ଗୁସନ୍‌, ମାର୍ଟିନ୍‌ ଗପ୍ଟିଲ, ମ୍ୟାଟ୍‌ ହେନ୍‌ରି, ଟମ୍‌ ଲାଥାମ୍‌ (ୱିକେଟ୍‌ ରକ୍ଷକ), କଲିନ୍‌ ମୁନ୍‌ରୋ, ଜିମ୍ମି ନୀସାମ୍‌, ହେନ୍‌ରି ନିକୋଲ୍‌ସ, ମିଚେଲ ସାଣ୍ଟ୍‌ନର, ଈଶ୍‌ ସୋଢ଼ୀ, ଟିମ୍‌ ସାଉଦି ଓ ରସ୍‌ ଟେଲର।
ପାକିସ୍ତାନ ସର୍ଫରାଜ ଅହମ୍ମଦ (ଅଧିନାୟକ/ୱିକେଟ୍‌ ରକ୍ଷକ), ଆସିଫ୍‌ ଅଲ୍ଲୀ, ବାବର ଆଜମ୍‌, ଫକର ଜମନ୍‌, ହାରିସ୍‌ ସୋହେଲ, ହାସନ୍‌ ଅଲ୍ଲୀ, ଇମାଦ୍‌ ୱାସିମ୍‌, ଇମାମ୍ ଉଲ୍‌ ହକ୍‌, ମହମ୍ମଦ ଆମୀର, ମହମ୍ମଦ ହାଫିଜ୍‌, ମହମ୍ମଦ ହସ୍‌ନେନ୍‌, ସାଦବ ଖାନ୍‌, ସାହିନ୍‌ ଆଫ୍ରିଦି, ସୋଏବ୍‌ ମଲ୍ଲିକ ଓ ୱାହବ୍‌ ରିଆଜ୍‌।
ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଦିମୁତ କରୁଣାରତ୍ନେ (ଅଧିନାୟକ), ଅଭିଷ୍କା ଫର୍ନାଣ୍ଡେ, ସୁରଙ୍ଗା ଲାକ୍‌ମଲ, ଲସିତ୍‌ ମାଲିଙ୍ଗା, ଆଞ୍ଜେଲୋ ମାଥ୍ୟୁସ୍‌, ଜୀବନ ମେଣ୍ଡିସ୍‌, କୁସାଲ ମେଣ୍ଡିସ୍‌ (ୱିକେଟ୍‌ ରକ୍ଷକ), କୁସାଲ ପେରେରା (ୱିକେଟ୍‌ ରକ୍ଷକ), ତିସାରା ପେରେରା, ନୁୱାନ୍‌ ପ୍ରଦୀପ, ଧନଞ୍ଜୟ ଡି ସିଲ୍‌ଭା‌, ମିଲିନ୍ଦା ସିରିବର୍ଧନା, ଲାହିରୁ ଥିରିମାନେ, ଇସୁରୁ ଉଡାନା ଓ ଜେଫ୍ରି ବନ୍ଦର୍‌‌ସେ।
ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍‌ ଜାସନ୍‌ ହୋଲ୍‌ଡର (ଅଧିନାୟକ), ଫାବିଆନ୍‌ ଆଲେନ୍‌, କାର୍ଲୋସ୍‌ ବ୍ରାଥ୍‌ୱେଟ୍‌, ଡାରେନ୍‌ ବ୍ରାଭୋ, ସେଲ୍‌ଡନ୍‌ କୋଟ୍ରେଲ, ସାନନ୍ ଗାବ୍ରିଏଲ୍‌, କ୍ରିସ୍‌ ଗେଲ୍‌, ସିମ୍ରନ୍‌ ହେଟ୍‌ମେୟର, ସାଇ ହୋପ୍‌ (ୱିକେଟ୍‌ ରକ୍ଷକ), ଇଭିନ୍‌ ଲୁଇସ୍‌, ଆସ୍‌ଲେ ନର୍ସ, ନିକୋଲାସ୍‌ ପୂରନ୍‌, କେମାର ରୋଚ୍‌, ଆନ୍ଦ୍ରେ ରସେଲ ଓ ଓସାନେ ଥୋମାସ୍‌।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.