ପତ୍ନୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପଡିଆରେ ଭଲ ଖେଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନ ଖେଳାଳି, ଜୋରଦାର ବର୍ଷିଲେ ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି

ଲାହୋର: ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୨୪ରେ ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଥିଲା | ବାବର ଆଜମଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ଲିଗ୍ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଅତିକ୍ରମ କରିପାରି ନାହିଁ। ଏହା ପରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଦଳକୁ ଅନେକ ଲୋକ ସମାଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି | ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟରମାନେ ଅଧିନାୟକ ବାବର ଆଜାମଙ୍କ ସମେତ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଗାଳି ଦେଉଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ୱିକେଟ୍ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଅଟୀ ଉଜ ଜମାନ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଜମାନ ପାକିସ୍ତାନ ଦଳ ଏବଂ ଖେଳାଳିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି। ଜମାନ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳିମାନେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବିଦେଶ ଗସ୍ତରେ ନେଇଯାଆନ୍ତି, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଖେଳାଳିଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ପଡ଼ିଆ ପରିବର୍ତ୍ତେ ସେମାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ |

ସେ ପଚାରିଥିଲେ, ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟରମାନେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବିଦେଶ ଗସ୍ତରେ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କି? ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାକିସ୍ତାନ ଦଳରେ ଆଦୌ ଅନୁଶାସନ ନାହିଁ। ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସମାନେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି | ସୂଚନା ଥାଉ କି ଯେ ଲିଗ୍ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପାକିସ୍ତାନ ଆମେରିକା ଏବଂ ଭାରତଠାରୁ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ବାବର ଆଜାମଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପାକିସ୍ତାନ ଦଳ କାନାଡା ଏବଂ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡକୁ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲେ ବି ପରବର୍ତ୍ତୀ ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚି ପାରି ନାହିଁ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର