ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତରେ ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶର ରାଜ୍ୟପାଳ ବିଶ୍ୱଭୂଷଣ ହରିଚନ୍ଦନ,କହିଲେ ପୋଲାଭରମ ପ୍ରକଳ୍ପ ବିବାଦର ସମାଧନ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିବି

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଆଜି ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶର ରାଜ୍ୟପାଳ ବିଶ୍ୱଭୂଷଣ ହରିଚନ୍ଦନ ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତରେ ଆସି ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଆଜି ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶର ରାଜ୍ୟପାଳଭାବେ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପରେ ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତ । ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସେ ପ୍ରଥମେ ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ସଙ୍ଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ବି ସ୍ୱାଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଛି ।

ଏହି ଅବସରରେ ରାଜ୍ୟପାଳ ବିଶ୍ୱଭୂଷଣ ହରିଚନ୍ଦନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଓଡ଼ିଶା ଏବଂ ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶର ମଧ୍ୟରେ ପୋଲାଭରମ ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ନେଇ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ସମାଧନ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିବେ । ସାମ୍ବିଧାନିକ ବିଧି ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଭିତରେ ରହି ପୋଲାଭରମ ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ନେଇ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦର ସମାଧାନ ପାଇଁ ସେ ସବୁ ପ୍ରକାରର ଉଦ୍ୟମ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

Image result for biswabhusan harichandan
photo-india today

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶର ରାଜ୍ୟପାଳଭାବେ ଗତ ଜୁଲାଇ ମାସରେ ଓଡ଼ିଶାର ଏହି ଜଣାଶୁଣା ରାଜନେତା ବିଶ୍ୱଭୂଷଣ ହରିଚନ୍ଦନ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ।

ଆପଣଙ୍କର ସମର୍ଥନ ଆମର ଶକ୍ତି। ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜଭୁତ କରିବା ପାଇଁ ମହାମାରୀ ସଙ୍କଟ ସମୟରେ, ବଢ଼ାନ୍ତୁ ସହଯୋଗର ହାତ। ସମ୍ବାଦ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଡିଜିଟାଲକୁ ସ୍ବେଚ୍ଛାକୃତ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଦେଇ ସାମ୍ବାଦିକତାର ଅଭିବୃଦ୍ଧିରେ ଭାଗୀଦାର ସାଜନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.