ବୋଲେରୋ ଭିତରେ ମୃତଦେହ ଛାଡ଼ି ଚାଳକ ଫେରାର୍, ମୃତକ ଜଣେ ହାଇୱ। ଡ୍ରାଇଭର୍

ଢେଙ୍କାନାଳ: ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରୁ ବୋଲେରୋ ଭିତରେ ମୃତଦେହ ଛାଡ଼ି ଚାଳକ ଫେରାର୍ ହୋଇଯାଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ମୋଟଙ୍ଗା ଥାନାର ଗଉଡ଼କାଟେଣୀ ପାଖରେ ବୋଲେରୋରେ ମୃତଦେହ ପଡ଼ି ରହିଛି। ବୋଲେରୋ ଗାଡ଼ିଟି ପମ୍ପଚର ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଛି।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରୁ ଗାଡ଼ି ଭିତରେ ମୃତଦେହ ଛାଡ଼ି ଡ୍ରାଇଭର ପାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଢେଙ୍କାନାଳ ମୋଟଙ୍ଗା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗଉଡକାଟେଣୀ ବଜାର ନିକଟରେ ଏବେବି ଠିଆ ହୋଇଛି ଗାଡି। ମୃତକ ଜଣଙ୍କ ଜିଏମଆର କମ୍ପାନି ସାମଲ ବିଲଡରସର ହାଇୱ। ଡ୍ରାଇଭର ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ମୃତକଙ୍କ ନାମ ଆଦିକନ୍ଦ ବେହେରା ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ମୃତକଙ୍କ ଘର ମୋଟଙ୍ଗା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଧଳପୁର ର ଉପର ବାଘଲୁଣ୍ଡା ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି।

ଗତକାଲି କମ୍ପାନି ପରିସରରେ ହାଇୱ। ଗାଡ଼ି ଧକ୍କା ହେବା ପରେ କମ୍ପାନି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଆସୁଥିଲା। ଗାଡ଼ି ଲିକ ହେବା ଯୋଗୁଁ ଅଧା ବାଟରେ ଛାଡ଼ି ବୋଲେରୋ ଡ୍ରାଇଭର ପଳାଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୋଟଙ୍ଗା ଥାନା ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.