ଖେଳପଡ଼ିଆରେ ବଜ୍ରପାତ, ଜଣେ ଛାତ୍ର ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର

0

ଜଳେଶ୍ବର : ଜଳେଶ୍ବର ବ୍ଲକ ବରଡିହା ପଞ୍ଚାୟତ ରାଇଶୂଳ ଗାଁରେ ଏକ ଅଘଟଣ ଘଟିଛି। ପଡ଼ିଆରେ ଭଲିବଲ ଖେଳିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଜଣେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବଜ୍ରପାତରେ ମତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ତାଙ୍କ ସହ ଥିବା ଅନ୍ୟ ୪ ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ରାଇଶୂଳ ଗାଁର ଏକ ଖେଳପଡ଼ିଆରେ ୧୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ନାବାଳକ ଭଲିବଲ ଖେଳୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ହଠାତ ମେଘ ଆସିବାରୁ ଏମାନେ ପାଖରେ ଥିବା ଗଛ ମୂଳରେ ଆଶ୍ରୟ ନେଇଥିଲେ। ତେବେ ପଞ୍ଚୁ ସିଂଙ୍କ ପୁଅ ଜଗନ୍ନାଥ(୧୪) ଓ ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଚାରିଜଣ ସାଙ୍ଗ ଯେଉଁ ଗଛମୂଳେ ଥିଲେ ସେହିଠାରେ ହଠାତ୍‌ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ବଜ୍ରପାତରେ ଜଗନ୍ନାଥ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଶାଳବଣୀ ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ଓ ସେଠାରୁ ହାତୀଗଡ଼ ଗୋଷ୍ଠୀ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ସହ ଥିବା ୪ ଜଣଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଉଦ୍ଧାର କରି ଗ୍ରାମ୍ୟ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ନିକଟକୁ ନେବା ପରେ ସେମାନେ ଏବ ସୁସ୍ଥ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ମୃତ ଜଗନ୍ନାଥ ଶାଳବଣୀ ହାଇସ୍କୁଲର ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିଲେ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.