ସିବିଏସ୍ଇ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷାରେ ରାଇରଙ୍ଗପୁର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶତ ପ୍ରତିଶତ ପାସ୍ 

ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ସିବିଏସ୍ଇ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷାରେ ରାଇରଙ୍ଗପୁର କେନ୍ଦ୍ରିୟ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶତ ପ୍ରତିଶତ ପାସ୍ ପାଇଁ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ ଗର୍ବିତ। ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷାରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଲୟ ରାଇରଙ୍ଗପୁର ୯୩.୧୦% ପ୍ରତିଶତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ  ପାସ୍ କରିଛନ୍ତି। ୨୯ ଜଣ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୨୭ ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ପାସ୍ କରିଥିଲେ। ଆଦ୍ୟାଶା ମହାନ୍ତି  ୮୯.୬% ଟପ୍ପର ହୋଇଥିଲେ।
ସେହିପରି ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷାରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଲୟ ରାଇରଙ୍ଗପୁରର ୧୦୦% ପ୍ରତିଶତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ପାସ୍ କରିଛନ୍ତି। ପାସ୍ ହାର ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଛାତ୍ର ବିଦ୍ୟାଳୟ ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମାଇଲଖୁଣ୍ଟ ଚିହ୍ନଟ କରି ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ। ଜସଲିନ୍ ସାହୁ ୯୫.୬% ନମ୍ବର ରଖି ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଟପ୍ପର ହୋଇଛନ୍ତି।କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଲୟ ରାଇରଙ୍ଗପୁରର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସାମସେର ପଟେଲ ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ସମସ୍ତ ସଫଳ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ, ନିଷ୍ଠା ଏବଂ ଦୃଢ଼ତା ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଫଳାଫଳ ପ୍ରଦାନ କରି ସମଗ୍ର ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମ୍ପ୍ରଦାୟକୁ ଗର୍ବିତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।
ଏହି ଅବସରରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି, “ସିବିଏସ୍ଇ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷାରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଆମେ ଅତ୍ୟଧିକ ଗର୍ବିତ। ସେମାନଙ୍କର ସଫଳତା ସେମାନଙ୍କର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତତାର ପ୍ରମାଣ, ତଥା ଆମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଅଧ୍ୟାପିକା ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲଗାତାର ଉଦ୍ୟମ। ଆମେ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ସଫଳତା ପାଇଁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବା ସହିତ ଆଗକୁ ଏକ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧ ଭବିଷ୍ୟତ କାମନା କରିଛନ୍ତି।
ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର