ଅନ୍‌ଲୋଡିଙ୍ଗ୍‌ ବେଳେ ବିଜୁଳି ତାର ଲାଗିଯିବାରୁ ହାଇଓ୍ଵା ଚାଳକ ମୃତ

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା: ଗୁରୁବାର ରାତିରେ କୋଲାବିରା ଥାନା ଅଧୀନ ଅମାଟି ଗ୍ରାମରେ ଗୋଟାଏ ହାଇଓ୍ଵା ଟ୍ରକ୍‌ର ଡାଲା ବିଜୁଳି ତାର ସହ ଲାଗିଯିବା କାରଣରୁ ଚାଳକଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

ମୃତ ହାଇଓ୍ଵା ଚାଳକ ହେଉଛନ୍ତି ଜମନକିରା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳ ତିନି ମହୁଲ ଗ୍ରାମର ୩୭ ବର୍ଷିୟ କୈଳାସ ବେହେରା।

ଅଘଟଣଟି ଗତ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୧ଟା ବେଳେ ଘଟିଛି।

ଲୁଙ୍ଗୁଡ଼ାରୁ ବଡ଼ମାଳ ଯାଏଁ ତିଆରି ହେଉଥିବା ରାସ୍ତା କାମ ସକାଶେ ନିୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା OD23G9636 ନମ୍ବରବିଶିଷ୍ଟ ହାଇଓ୍ଵା ଟ୍ରକ୍‌ଟି ଅମାଟିସ୍ଥିତ ଷ୍ଟକ୍‌ ୟାର୍ଡକୁ ବଜୁରି (ଚିପ୍ସ୍‍) ନେଇ ଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ବଜୁରି ଅନ୍‌ଲୋଡ୍‌ କରିବା ବେଳେ ଉପରେ ଟଣା ହୋଇଥିବା ବିଜୁଳି ତାରରେ ହାଇଓ୍ଵା ଡାଲା ବାଜିବାରୁ ସମଗ୍ର ଗାଡ଼ିକୁ ବିଜୁଳି ପ୍ରବାହିତ ହୋଇଥିଲା। ଏବଂ ଚାଳକ କୈଳାସ ବିଜୁଳି ଆଘାତ ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ।

ଆଜି ସକାଳେ କୋଲାବିରା ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଶବ ଉଦ୍ଧାର କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ନିମନ୍ତେ ପଠାଇଛି।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.