ବିଧାନସଭା ଓ ଲୋକସଭା ଏକଜିଟ୍‌ ପୋଲ୍ ଫଳାଫଳ : କିଏ କେଉଁଠି ଜିତିବେ

0

ବିଧାନସଭା ଏକଜିଟ୍‌ ପୋଲ୍ ଫଳାଫଳ

ବିଜେପୁର, ବରଗଡ଼, ଅତାବିରା, ଭଟଲି, ଝାରସୁଗୁଡ଼ା, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, ରାଉରକେଲା, ରଘୁନାଥପାଲି, ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର, ବଣାଇ, ସମ୍ବଲପୁର, ରେଢ଼ାଖୋଲ, ଛେଣ୍ଡିପଦା, ଆଠମଲ୍ଲିକ, ସୋନପୁର, ପାଟଣାଗଡ଼, ବଲା‌ଙ୍ଗୀର, କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି, ନୂଆପଡ଼ା, ଧର୍ମଗଡ଼, ନର୍ଲା, ଝରିଗାଁ, କୋଟପାଡ଼, ଗୁଣପୁର, ବିଷମ କଟକ, କୋରାପୁଟ, ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର, ପୋଲସରା, କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର, ଅ‌ାସ୍କା, ହିଞ୍ଜିଳି, ବ୍ରହ୍ମପୁର, ଦିଗପହଣ୍ଡି, ଦଶପଲ୍ଲା, ଭଞ୍ଜନଗର, ବିଞ୍ଝାରପୁର, ଧର୍ମଶାଳା, ଯାଜପୁର, ସୁକିନ୍ଦା ଆଠଗଡ଼, ଚୌଦ୍ବାର, କଟକ, କଟକ ସଦର, ଖଣ୍ଡପଡ଼ା, ସାଲେପୁର, ମାହା‌ଙ୍ଗା, ଆଳି, ରାଜନଗର, ମହାକାଳପଡ଼ା, ନିଆଳି, ପାରାଦୀପ, ତିର୍ତ୍ତୋଲ, ବାଲିକୁଦା ଏରସମା, କାକଟପୁର, ପୁରୀ, ସତ୍ୟବାଦୀ, ପିପିଲି, ରଣପୁର, ନୟାଗଡ଼, ଜୟଦେବ, ଭୁବନେଶ୍ବର ଏକାମ୍ର, ଭୁବନେଶ୍ବର ମଧ୍ୟ, ଭୁବନେଶ୍ବର ଉତ୍ତର, ତେଲକୋଇ, ଆନନ୍ଦପୁର, ପାଟଣା, କେନ୍ଦୁଝର, କରଞ୍ଜିଆ, ଯଶୀପୁର, ରାଇରଙ୍ଗପୁର, ବାଙ୍ଗ୍ରିପୋଷି, ଉଦଳା, ବାରିପଦା, ଜଳେଶ୍ବର, ‌େଭାଗରାଇ, ନୀଳଗିରି, ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ, ଚାନ୍ଦବାଲି, ଢେଙ୍କାନାଳ, ହିନ୍ଦୋଳ, କାମାକ୍ଷାନଗର, ପରଜଙ୍ଗ, ପାଲଲହଡ଼ା, ତାଳଚେର

ତଲସରା, ବୀରମିତ୍ରପୁର, ଦେବଗଡ଼, ଲୋଇସିଂହା, ଖରିଆର, ଉମରକୋଟ, ନବରଙ୍ଗପୁର, ମାଲକାନଗିରି, ପଟ୍ଟାଙ୍ଗି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ, ‌େସାରଡ଼ା, ଚିକିଟି, ଜି.ଉଦୟଗିରି, ବୌଦ୍ଧ, ବରୀ, ବଡ଼ଚଣା, ବଡ଼ମ୍ବା, ବ୍ରହ୍ମଗିରି, ଚିଲିକା, ସାରସକଣା, ମୋରଡ଼ା, ବଡ଼ସାହି, ବାଲେଶ୍ବର, ରେମୁଣା, ସିମୁଳିଆ

ଡାବୁଗାଁ, ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା, ମୋହନା, ଫୁଲବାଣୀ, କୋ‌େରଇ, ବାରବାଟୀ କଟକ, କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ଜଗତସିଂପୁର, ଜଟଣୀ, ଘସିପୁରା, ବସ୍ତା, ସୋର

( ଏହା ବ୍ୟତୀତ ୨୪ଟି ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଏତେ କଡ଼ା ଟକ୍କର ହେଉଛି ଯେ କିଏ ଜିତିବ ଆକଳନ କରାଯାଇ ପାରୁନାହିଁ। ସେସବୁ ଆସନର ତାଲିକା ନିମ୍ନରେ ଦିଆଯାଇଛି)

ଲୋକସଭା ଏକଜିଟ୍‌ ପୋଲ୍ ଫଳାଫଳ : କିଏ କେଉଁଠି ଜିତିବେ

ଆସ୍କା, ବ୍ରହ୍ମପୁର, କନ୍ଧମାଳ, ବାଲେଶ୍ବର, କେନ୍ଦ୍ରା‌ପଡ଼ା, ଜଗତସିଂହପୁର

ବରଗଡ଼, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, ସମ୍ବଲପୁର, ବଲାଙ୍ଗୀର, କେନ୍ଦୁଝର, ମୟୂରଭଞ୍ଜ, ଢେଙ୍କାନାଳ, ଭୁବନେଶ୍ବର

ନବରଙ୍ଗପୁର

କହି ହେବ ନାହିଁ : କଳାହାଣ୍ଡି, କୋରାପୁଟ, ଭଦ୍ରକ, ଯାଜପୁର, କଟକ, ପୁରୀ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.