ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପିଟି ନାକ ଫଟାଇବା ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା; ୨ ପୁଲିସ୍‌ କନେଷ୍ଟବଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ

0 442

ଲକ୍ଷ୍ନୌ (ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ): ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନ ଯାଞ୍ଚ କାଳରେ ଜନୈକା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଲାଠିରେ ପିଟିବା, ଦୁଇଜଣ ପୁଲିସ୍‌ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ କନେଷ୍ଟବଲଙ୍କ ପାଇଁ ମହଙ୍ଗା ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି। ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଲାଠିରେ ପିଟିଥିବା ଦୁଇ ପୁଲିସ୍‌ ଟ୍ରାଫିକ କନେଷ୍ଟବଲଙ୍କୁ ଅବିଳମ୍ବେ ନିଳମ୍ବିତ କରିଛନ୍ତି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ।

ହସ୍ତଗତ ହୋଇଥିବା ଘଟଣାର ବିବରଣୀରୁ ପ୍ରକାଶ, ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଗୋମତି ନଗରସ୍ଥିତ ଜନେଶ୍ୱର ମିଶ୍ର ପାର୍କ ନିକଟରେ ଗତ ବୁଧବାର ଦିନ ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନଗୁଡ଼ିକର ଯାଞ୍ଚ ଚାଲିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ସେହି ବାଟ ଦେଇ ନିଜ ସ୍କୁଟିରେ ଯାଉଥିବା ଜେନୈକା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅଟକାଇବା ପାଇଁ ସେଠାରେ ଥିବା ପୁଲିସ୍‌ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ କନେଷ୍ଟବଲ ଅଙ୍କିତ ନାଗର ତାଙ୍କ ହାତରେ ଧରିଥିବା ଏକ ଲାଠିରେ ସଂପୃକ୍ତା ଯୁବତୀଙ୍କ ନାକକୁ ପିଟି ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ନାକ ଫାଟିଯିବା ସହ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ କ୍ଷତ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା।

ଏହି ଘଟଣା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ପୁଲିସ୍‌ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ କନେଷ୍ଟବଲ ଅଙ୍କିତ ନାଗରଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ କନେଷ୍ଟବଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିବା ସହ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ତଦନ୍ତ କରି ରିପୋର୍ଟ ଦେବାକୁ ଏଏସ୍‌ପି ଚକ୍ରେଶ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.