ଓଡ଼ିଶା ବଜାରରେ ଟାଟା ହିଟାଚିର ନୂଆ ବାକହୋ ଲୋଡର

0 171

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଦକ୍ଷିଣାଞ୍ଚଳ ବଜାର, ଛତିଶଗଡ, ଝାରଖଣ୍ଡ ନାଗପୁର ଏବଂ ବିହାରରେ ଏହାର ସଫଳ ଶୁଭାରମ୍ଭ ପରେ ଓଡିଶାରେ ସମ୍ପୁ୍‌ର୍ଣ୍ଣ ନୂତନ ବ୍ୟାକହୋ ଲୋଡର,ଟାଟା ହିଟାଚି ଶିନରାଇର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି । ଏହାର ଶୁଭାରମ୍ଭ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ କରାଯାଇଛି । ଟାଟା ହିଟାଚିର ବୈପ୍ଳବିକ ନୂତନ ଅଫର ଶିନରାଇ ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ବିଶ୍ୱସନୀୟତା ସହିତ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି । ଏକ ଇଂଜିନିୟରିଂ ମାଷ୍ଟରପିସ, ଏହି ମେସିନ ସହିତ ଏହାର ନୂତନ ଏବଂ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଏହାର ନାମ- ଶିନରାଇକୁ ବାସ୍ତବତା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଶିନରାଇ ଏକ ଜାପାନୀ ଶବ୍ଦ ଯାହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ବିଶ୍ୱାସ, ଭରଷାଯୋଗ୍ୟ ଏବଂ ଦୃଢ ବିଶ୍ୱାସ । ଉଦ୍ୟୋଗର ଅଗ୍ରଣୀ ପହଞ୍ଚ, ଡିଗ ଫୋର୍ସ ଏକ ବ୍ରାଣ୍ଡର ନୂତନ ସମ୍ମୁଖ ପଶ୍ଚାତ ଲୋଡର ଜୋମେଟ୍ରି ଏବଂ ଏକ ବନ୍ଧନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଡିଜାଇନ – ଟାଟା ହିଟାଚି ଶିନରାଇ ହେଉଛି ଏକ ଦକ୍ଷ ମେସିନ ।

ଏହା ନିମ୍ନ ଆରପିଏମରେ ଉଚ୍ଚ ଟର୍କି ଇଂଜିନ ସହିତ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ପେକ୍ଟମରେ ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ପ୍ରସ୍ତୁତ । ଆଗାମୀ ପିଢିର ଇଂଜିନିୟରିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଶିନରାଇ ଏକ ମେସିନ ଯାହା ଅସମାନ୍ତରାଳ ବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିପାରିଛି । ଏହି ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଟାଟା ହିଟାଚି ପକ୍ଷରୁ ଏହାର ମୂଖ୍ୟ ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସନ୍ଦିପ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଆମ୍ଭମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଓଡିଶା ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବଜାର ଏବଂ ଏହି କ୍ରାନ୍ତିବ୍ୟାକହୋ ଲୋଡର ବଜାରରେ ଏହାର ଏକ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବ ବୋଲି ଆମ୍ଭମାନଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି । ଏହି ମେସିନକୁ ଆମ୍ଭେମାନେ ଆମ୍ଭମାନଙ୍କର ଗ୍ରାହକ ଏବଂ ଡିଲର ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରୁଛୁ ।‘

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.