ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ ମାମଲା: ଏପିଆର୍‌ କନେଷ୍ଟବଳ ଗିରଫ

0 80

ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର: ଗଂଜେଇ ଚୋରା ଚାଲଣ ମାମଲାରେ ଆଜି ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ପୁଲିସ ଆଉ ଜଣେ ଏପିଆର୍‌ କନେଷ୍ଟବଳକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲଣ କରିଛି । ଗତ ୧୧ ତାରିଖ ଦିନ ଲମତାପୁଟ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଏକ ଟ୍ରକରେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶକୁ ୮୬୫ କେଜି(୧୩୦ ପ୍ୟାକେଟ) ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରା ଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ପୁଲିସର ହାବୁଡରେ ଧରା ପଡିଥିଲା । ଏହି ମାମଲାରେ ପୁଲିସ ଟ୍ରକର ହେଲପର୍‌ ସହ ଏହି କାରବାରରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ଏପିଆର୍‌ କନଷ୍ଟେବଳ ଭଗବାନ ଖିଲକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିଲା । ପୁଲିସ ଗଂଜେଇ ଗାଡିକୁ ନେଇ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଥିବା ବେଳେ ଟ୍ରକ ମାଲିକ ତଥା ଡ୍ରାଇଭର କୌଶଳକ୍ରମେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହି ମାମଲାରେ ପୁଲିସ ଆଜି ଆଉ ଜଣେ ଏପିଆର୍‌ କନଷ୍ଟେବଳ ହରେକ୍ରିଷ୍ଣା ଚେଟି ଓରଫ କ୍ରିସ୍‌କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲଣ କରିଛି । ଉଭୟ ଏପିଆର୍‌ କନଷ୍ଟେବଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣରେ ମୁଖ୍ୟ କାର୍ପଟଦାର ଥିଲେ ବୋଲି ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଏସଡିପିଓ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି ଏହି ମାମଲାରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଆଇଆଇସି ଜଗନ୍ନାଥ ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର୍‌ ମାମଲାରେ ନିଳମ୍ବନ କରାଯାଇଛି ।

ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି ଚୋର ଗଂଜେଇ ଚାଲାଣରେ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ହାତ ରହୁଥିବା ନେଇ ବିଗତ ଦିନରୁ ଅଭିଯୋଗ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଦୁଇ ଦୁଇଜଣ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ ହେବା ପରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଡ୍ରାଇଭର ପଛରେ କାହାର ଭୂମିକା ରହିଛି ଏବଂ କେଉଁ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଅବହେଳା ରହିଛି ତାହା ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ଏସଡିପିଓ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଗିରଫ କନଷ୍ଟେବଳ ଜଣକ କୋରାପୁଟ ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଣ୍ଡାଗୁଡା ଗାଁର ବୋଲି ପୋଲିସ ପ୍ରକାଶ କରିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.