ବିବାହ ଭୋଜିରେ ମିଳିଥିବା ଉପହାରକୁ ଖୁସିରେ ଉପରକୁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ନବବଧୂ, ତା’ପରେ କ’ଣ ହେଲା ଦେଖନ୍ତୁ?

1 526

ବେଜିଂ : ଯଦି ଆପଣ ସୋନମ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କ ବିବାହର ଫଟୋକୁ ଦେଖି ଦେଖି ଥକି ଗଲେଣି ତେବେ ଏ ଖବର ଉପରେ ଟିକେ ନଜର ପକାନ୍ତୁ । ସୋସିଆଲ ମିଡିିଆରେ ସୋନମଙ୍କ ବିବାହ ସହିତ ଆଉ ଏକ ବିବାହ ଭୋଜିର ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ନବବିବାହିତା ଜଣକ କିଛି ଏମିତି କରିଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ନିଜ ବିବାହରେ ନବବିବାହିତା ଜଣକ ଏତେ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଖୁସୀ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଭାରୀ ପଡ଼ିଲା । ଅଧିକ ଖୁସି ହୋଇ ନବବିବାହିତା ଜଣକ ହାତରେ ଧରିଥିବା ଫୁଲତୋଡ଼ାକୁ ଉପରକୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଜଣା ନ ଥିଲା ତାଙ୍କର ଏହି କାମ ଅନ୍ୟକୁ କେତେ ଭାରୀ ପଡ଼ିବ । ନବବିବାହିତା ଜଣକ ଫୁଲତୋଡ଼ାକୁ ଏତେ ଜୋର୍‌ରେ ଉପରକୁ ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ ଯେ ପୂରା ଛାତ ତଳକୁ ଖସି ପଡ଼ିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାଟି ଚୀନ୍‌ରେ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଏହି ଘଟଣା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ନବବିବାହିତା ଜଣଙ୍କ ଫୁଲତୋଡ଼ା ଫିଙ୍ଗିବାର ବିଧିକୁ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଯାଇ ଏପରି ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ବିଧି ଅନୁସାରେ ନବବିବାହିତାଙ୍କୁ ଫୁଲତୋଡ଼ା ବର ପାଖକୁ ଫିଙ୍ଗିବାର ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ଏତେ ଜୋର୍‌ରେ ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ ଯେ ତାହା ବର ପାଖକୁ ନ ଯାଇ ସିଧା ଉପରକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା । ଯାହାର ପ୍ରଭାବରେ ହୋଟେଲର ଛାତ ତଳକୁ ଗଳି ପଡ଼ିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଛାତ ଫାଇବରର ଥିବାରୁ କାହାର କୌଣସି କ୍ଷତି ହୋଇ ନ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.

1 Comment
  1. koka says

    Respected Shri.Niranjan Patnaik Saab,Respected Shri.Soumya Ranjan Patnaik Saab In Neeladri Vihar or in Lumbini Vihar area Bhubaneswar some married man has impregnated his Wife’s Sister who is also staying with them and the magic thing is that he impregnated both female at one time.This news is telling by somebody near to the Lumbini Vihar Budha Park in Bhubaneswar.