ହାଇକୋର୍ଟ ବିଚାରପତିଙ୍କ ସର୍ତ୍ତ, କେରଳ ରିଲିଫ୍‌ ପାଣ୍ଠିରେ ୧,୦୦୦ଟଙ୍କା ଜମା କରାଇବା ପରେ ହେବ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି 

0 425

ଗ୍ଵାଲିୟର : ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଗ୍ଵାଲିୟରରେ ହାଇକୋର୍ଟ ନେଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତିି ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ଜଣଙ୍କ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି କରିବାକୁ ଯାଇ ହାଇକୋର୍ଟ ମାମଲାର ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ୧,୦୦୦ଟଙ୍କା ଦେବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି । କେରଳର ବନ୍ୟା ପ୍ରପୀଡ଼ିତଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ କେରଳର ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଏହି ଟଙ୍କା ଦେବା ପାଇଁ ହାଇକୋର୍ଟ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ । ପରେ ଆବେଦନକାରୀ ୧,୦୦୦ଟଙ୍କା ଜମା କରାଇବା ପରେ ତାଙ୍କ ଆବେଦନ ଉପରେ ଶୁଣାଣି କରାଯାଇଥିଲା ।

Panda Mobile only
PropTiger.com

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଶିୟୋପୁରର ନଗର ପାଳିକାରେ ଜଣେ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଭାବେ କାମ କରୁଥିବା ଜରିନ୍‌ ହାସ୍‌ମୀ ଅବସର ନେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ମିଳିବାକୁ ଥିବା ପେନ୍‌ସନ୍‌ରୁ କିଛି ଟଙ୍କା କଟାଯିବାରୁ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ସେ ହାଇକୋର୍ଟର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଶୁଣାଣି ଦିନ ଜରିନ୍‌ ଉପସ୍ଥିତ ନ ହୋଇ ପାରିବାରୁ ତାଙ୍କ ଆବେଦନକୁ ହାଇକୋର୍ଟ ଖାରଜ କରି ଦେଇଥିଲା । ଯାହା ପରେ ଜରିନ୍‌ଙ୍କ ଓକିଲ ପୁନଃ ଶୁଣାଣି ପାଇଁ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପୁନଃ ଶୁଣାଣି ପାଇଁ ହାଇକୋର୍ଟ ୧,୦୦୦ଟଙ୍କା କେରଳ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦେବା ପାଇଁ ସର୍ତ୍ତ ରଖିଥିଲେ । ଜରିନ୍‌ଙ୍କ ଓକିଲ ଏହି ସର୍ତ୍ତ ମାନିବା ପରେ ଜରିନ୍‌ ୧,୦୦୦ଟଙ୍କା କେରଳ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦେବା ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ହାଇକୋର୍ଟର ଏହି ସର୍ତ୍ତକୁ ନେଇ ନିଜର ଖୁସି ଜାହିର କରିବା ସହ ଏଭଳି କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିବାରୁ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସୀ ବୋଲି ଜରିନ୍‌ କହିଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.